Antrepo ve Depolama 
    Eğitimli ve profesyonel ekibimiz ve uygun fiyatlarımızla gümrüklü ve/veya gümrüksüz antrepo ihtiyaçlarınız için hizmetlerimiz vardır. Açık ve kapalı alana kurulu antrepolarımız; sizlere tüm hizmetleri bir arada ve esnek bir şekilde sunmamıza olanak sağlıyor.

    İthalat ve aktarma hizmetleri, tecrübeli personelimiz ve teknolojik olarak üstün çok sayıdaki ekipman kapasitemiz ile son derece hızlı ve kaliteli olarak sunulmaktadır.

    Firmamız, müşterilerinin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir.  Antrepo rejimi kanunu çerçevesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen, ürüne ve firmaya özel hizmet üretebilme esnekliğimiz bulunmaktadır.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Filomuz
İletişim
Referanslarımız

    Şirketimiz malınızı hasarsız, güvenli, temiz ve düzenli olarak her türlü riske karşı sigortalayarak, sahip olduğumuz her tip ve boyuttaki kamyonları ile; malın teslim yerinden, teslim edilecegi yere kadar iç nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tedarik zincirinin en son halkası olan sevkiyata hazır hale gelen malın müşteri ya da son kullanıcı adresine ulaştırılması da firmamızca aynı özen ve kalite...
Copyright © 2012 Ersal LTD.
Hizmetlerimiz
    Ada’nın en büyük pazar payına sahip olup Mersin - Mağusa - Mersin hattında sürekli olarak ro-ro taşımacılığı hizmeti veren Star Line Maritime LTD. ortaklarından olan şirketimiz, tüm liman, gümrük ve taşımacılık işlemlerinde bu hat üzerinde en uygun fiyatlarla, en güvenilir hizmetleri sağlamaktadır. Yılda ortalama 18.000 tır ve konteyner taşıması yapılmaktadır. Mersin - Mağusa - Mersin hattında...
Devamı...
Devamı...
Gümrükleme İşlemleri
Ro-Ro Gemi Taşımacılığı
Kara Taşımacılığı
Antrepo ve Depolama
Sigorta
Şirketlerimiz
Bizi Arayın
  • Ersal LTD.
  • Starline Maritime LTD.
  • S.A.S. Dış Ticaret ve Uluslararası Nakliyat LTD. Şti.

Hakkımızda
    1997 yılında kurulmuş olan şirketimiz KKTC limanlarında gümrükleme ve Türkiye’den komple ve/veya parsiyel tır taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren branşında uzmanlaşmış personel kadrosu ile hedef odaklı yönetim tarzını benimseyip, değerlerine saygılı, bilinçli, sorumlu, sürekli geliştirilen hizmet sunmak vazgeçilmez ilkemiz olmuştur.
Devamı...
Telefon1: +90 392 366 4152
Telefon2: +90 392 366 0152
Telefon3: +90 392 366 0252

Fax: +90 392 366 6974

Gsm: +90 533 826 0152

             
E-mail: info@ersallojistik.com
Kara Taşımacılığı 
Deniz Taşımacılığı 
Designed & Powered By Ata Bilişim